Niewątpliwie Jan Paweł II jest wybitną osobą w dziejach Kościoła, świata i Polski. Jest również niekwestionowanym autorytetem dla wielu ludzi, w tym również dla młodzieży. Chcąc upamiętnić tą wyjątkową osobę tradycyjnie młodzież naszej szkoły razem z p. Anią Maślak przygotowała montaż słowno-muzyczny, którego myślą przewodnią były słowa wypowiedziane przez Jana Pawła II 22 października 1978 roku na placu św. Piotra w Watykanie w dniu rozpoczęcia swojego pontyfikatu: “Nie lękajcie się! Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi”. Refleksji nad nauczaniem papieskim towarzyszyło wykonanie przez naszego absolwenta Radosława Kopalko “Barki”- ulubionej pieśni Jana Pawła II oraz utworu, który powstał z okazji 100-lecia urodzin Papieża pt. “Nie zastąpi Ciebie nikt”.

About Author

Leave Comment

Back to top

Od 1 września zmieniono adres internetowy szkoły: http://www.zsckrbozkow.pl