Nasi uczniowie wzięli udział w: Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O Niepodległość i Granice Rzeczpospolitej 1887-1922.”, Przeprowadzonych 1 grudnia 2022 r.

1

Technikum im. Władysława Stanisława Reymonta w Bożkowie w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie

Kazimierz Gabruś

Adam Fiszer

 14

44

2

Paweł Kosmaty

42

3

Aurelia Kozełko

 2

27

Nasi uczniowie wzięli udział w Uroczystej Gali podsumowującej obchody 100 lecia Związku Polaków w Niemczech ( Sala Muzealna Ratuszu we Wrocławiu ) w dniu 03.12.2022 : Weronika Bukowska ( I HT ), Dagmara Dąbkowska ( I HT ) i Tomasz Grzybowski ( II PT ). W programie było m.in. degustacja 50 kg tortu, prezentacja działań “Wielkiego Jubileuszu”, występy muzyczne szkolnych chórów i część poetycko – literacka. Nasi uczniowie poczęstowali biorących udział w gali piernikami wypieczonymi przez naszych uczniów. Była to bardzo dobra lekcja patriotyzmu.

Organizatorzy “Gali” obiecali dalszą współpracę z naszą szkołą.

About Author

Leave Comment

Back to top

Od 1 września zmieniono adres internetowy szkoły: http://www.zsckrbozkow.pl