W tym roku Tłusty Czwartek i Walentynki wypadają w trakcie ferii zimowych i naszej nieobecności w internacie. Aby nie przegapić takiej słodkiej okazji trochę przed czasem postanowiłyśmy połączyć te święta. W trakcie zajęć kulinarnych organizowanych w internacie przygotowałyśmy pączki, takie inne, bo pieczone w piekarniku. Ozdobiłyśmy je serduszkami z cytatami o miłości. Pączki smakowały wszystkim mieszkańcom internatu. Przepis można znaleźć w naszej książce kucharskiej Internat Gotuje – Wypróbuj to!

Piekły:

Gabrysia Juszczak

Elwira Deptuła

Ewa Termena

Martyna Korotusz

Alicja Oleksy

About Author

Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly. Ut lectus felis, facilisis nec erat at, pretium pellentesque lectus. Donec sit amet nibh est. Morbi augue libero, pretium vitae nulla ac, malesuada ultricies neque. Donec eget neque erat. Nam dictum justo sit amet placerat consectetur. Maecenas laoreet, ligula vel scelerisque ultricies, lorem urna luctus odio, eget convallis urna erat quis justo.

Leave Comment

Back to top

Od 1 września zmieniono adres internetowy szkoły: http://www.zsckrbozkow.pl